به همت مرکز رشد رویش

بیست و چهارمین جلسه هیئت تحریریه فصلنامه رشد فناوری برگزار شد

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۱:۳۶ کد : ۲۹۲۰۶ اداره نشریات علمی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۶۲
بیست و چهارمین جلسه هیئت تحریریه فصلنامه رشد فناوری توسط مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی (رویش) به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.
بیست و چهارمین جلسه هیئت تحریریه فصلنامه رشد فناوری برگزار شد

بیست و چهارمین جلسه هیئت تحریریه فصلنامه رشد فناوری در تاریخ 12 اسفند 99، با حضور مدیرمسئول، سردبیر و اعضای هیئت تحریریه این نشریه به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای نشریه در سال 98 و 99، عملکرد فصلنامه مورد بررسی قرار گرفت و ضمن ارائه پیشنهادهایی برای شناسایی هر چه بیشتر این نشریه در میان جامعه مخاطبان، استراتژی و برنامه مناسب جهت ادامه فعالیتهای نشریه در سال آینده مشخص گردید.

فصلنامه رشد فناوری به عنوان تنها مجله تخصصی در حوزه پارکها و مراکز رشد از سال 1382 توسط مرکز رشد رویش جهاددانشگاهی در کشور منتشر می شود و در پایگاه بین‌المللی نمایه‌سازی  Copernicus، مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری، بانک اطلاعات نشریات کشور، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی، سامانه نشریات ایران (سنا) نمایه می‌شود.

تا کنون 65 شماره از این نشریه به صورت متوالی به چاپ رسیده و از شماره ۶۰ استارتاپهای موفق که شروع فعالیت شان از اکوسیستم استارتاپی کشور بوده معرفی شده اند .فایل کامل مقالات در وب سایت نشریه به نشانی roshdefanavari.ir در دسترس علاقه مندان حوزه پارکها و مراکز رشد قرار گرفته است.

کلید واژه ها: مرکز رشد رویش فصلنامه رشد فناوری فصلنامه پارکها و مراکز رشد نشریه رویش


نظر شما :