بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه از سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی

۲۵ آذر ۱۳۹۹ | ۱۶:۵۵ کد : ۲۹۰۹۳ تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۸۸
مهندس کوچکی‌نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه ضمن حضور در جلسه ای با حضور رئیس و معاونان سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی، از گروههای پژوهشی و نمایشگاه دستاوردهای این سازمان بازدید نمود.
بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه از سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی

مهندس جبار کوچکی‌نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه ضمن حضور در جهاد دانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی از گروههای پژوهشی و نمایشگاه دستاوردهای این سازمان بازدید نمود.

 مهندس کوچکی‌نژاد در جلسه مورخ 25 آذر 99  با حضور رئیس و معاونان این سازمان ضمن تقدیر از فعالیت‌های صورت ‌گرفته در سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی با اشاره به نقش اصیل و مهم جهاددانشگاهی در تولید علم و پیوند با صنعت و خودکفایی کشور در عرصه‌های مختلف فناوری، جهاد دانشگاهی را به فرموده رهبر معظم انقلاب مولود مبارک انقلاب دانست و افزود: با تکیه بر دستاوردهای این نهاد انقلابی می‌توان از بزنگاه‌های سختی که تحریم‌های ظالمانه برای کشور ایجاد کرده است عبور نمود. 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: همت ما به عنوان خادم مردم در مجلس این است که در برنامه هفتم توسعه بتوانیم حمایت‌ ویژه‌ای از مجموعه جهاددانشگاهی در کشور داشته باشیم.

 در این جلسه دکتر اصغری رئیس سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی، مهندس خدادادی معاون پشتیبانی، دکتر روزبهانی معاون پژوهشی و دکتر محمدی میخوش معاون فرهنگی سازمان به تشریح فعالیتهای جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی در حوزه بومی سازی تکنولوژی و فناوریهای نوین جهت خودکفایی صنعتی و قطع وابستگی به بیگانگان پرداختند و در پایان این دیدار مدیران بخشهای مختلف سازمان دستاوردهای فناورانه خود را ارائه نمودند.

کلید واژه ها: مهندس کوچکی زاده نماینده مجلس عضو کمیسیون برنامه و بودجه سازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی


نظر شما :