حضور در رویداد کافه سرمایه در همایش تهران هوشمند

۱۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۹ کد : ۱۴۰۱۹ گروه پژوهشی توسعه مدلهای کسب و کار تاپ خبر
تعداد بازدید:۵۷۵
رویداد کافه سرمایه شهر هوشمند با همکاری پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی در راستای طرح "کارگزاری توسعه توانمندیهای کارآفرینی و نوآوری در سطح استانهای منطقه یک کشور" و  مشارکت سازمان فناوری اطلاعات ایران، در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند، در تاریخ ۱۸ و ۱۹ آذرماه در برج میلاد تهران برگزار شد.
حضور در رویداد کافه سرمایه در همایش تهران هوشمند

با همکاری پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی در راستای طرح "کارگزاری توسعه توانمندیهای کارآفرینی و نوآوری در سطح استانهای منطقه یک کشور" و  مشارکت سازمان فناوری اطلاعات ایران، در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند، رویداد کافه سرمایه شهر هوشمند در تاریخ 18 و 19 آذرماه در برج میلاد تهران برگزار شد.

این رویداد به همت گروه پیشگامان کارآفرینی کارن (کارن کراد) در مرکز همایش­های برج میلاد با حضور سرمایه­گذاران حقیقی و حقوقی و استارت­آپ­های برتر برگزار شد و نمایندگان استارتاپها به معرفی کسب و کار و محصول خود به سرمایه گذاران پرداختند.

در این رویداد استارتاپهای "افرند تجارت رسا" و "سامانه جامع رزرواسیون شهری" به عنوان نمایندگان استان اصفهان از طرف پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی با سرمایه گذاران مذاکره نمودند و به ارائه مدلهای کسب و کار خود پرداختند.

شایان ذکر است رویداد کافه سرمایه گردهمایی تخصصی بین سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی و گروهی از استارتاپ‌های برتر است که در این رویداد جلسات B2B تشکیل می‌شود. بنیانگذاران استارتاپ‌ها در مدت زمانی مشخص به معرفی محصول یا خدمات خود در حضور سرمایه‌گذار می‌پردازند؛ در نهایت سرمایه گذار نظر خود را مبنی بر ادامه جلسات و همکاری با سرمایه گذار اعلام می‌نماید و در صورت رضایتمندی از نوع فعالیت استارت آپ مبلغی را سرمایه گذاری می‌نماید و در ازای آن بخشی از سهام استارت آپ را خریداری می‌نماید.

کلید واژه ها: کافه سرمایه شهر هوشمند پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی سازمان فناوری اطلاعات ایران


نظر شما :