کارگاه مجازی سامپ

نخستین دوره کارگاه آموزش مجازی سامپ پایان یافت

تعداد بازدید:۶۲۰
نخستین دوره کارگاه آموزش مجازی سامپ طی ۶۴ ساعت آموزش برای ۱۳۵ نفر از معاونان، مدیران و کارشناسان پژوهشی سراسر کشور با هدف استفاده از قابلیتهای مختلف این سامانه برگزار شد.
نخستین دوره کارگاه آموزش مجازی سامپ پایان یافت

نخستین دوره کارگاه آموزشی مجازی سامانه معاونت پژوهشی سامپ برای واحدهای مختلف جهاددانشگاهی در سراسر کشور با تدریس مهندس سارا شجاعی و ماهدخت قهاری از اعضای پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی به کار خود پایان داد.

این کارگاه ها طی 64 ساعت آموزش طی شهریور و مهرماه 98 به صورت مجازی برای تعداد 135 نفر از اعضای پژوهشی و کارشناسان واحدهای مختلف جهاددانشگاهی برگزار شد و مخاطبان شامل مدیران، معاونان و کارشناسان پژوهشی واحدها، سازمان ها، پژوهشکده ها و پژوهشگاه های جهاددانشگاهی از سراسر کشور نحوه استفاده ازسامانه، ورود اطلاعات پژوهشی و برنامه ریزی به سامانه و نحوه گزارش گیری را فرا گرفتند و با ویژگی های مختلف سامانه آشنا شدند.

شایان ذکر است این سامانه یکی از محصولات پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات است که با هدف یکپارچه نمودن فعالیت های پژوهشی واحدهای جهاددانشگاهی سراسر کشور با امکان گزارش گیری کامل در اختیار واحدهای این نهاد و معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی قرار گرفته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 43416 داخلی 312 تماس حاصل فرمایید.

کلید واژه ها: سامپ سامانه مدیریت پژوهشی جهاددانشگاهی جهاد دانشگاهی پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی


نظر شما :