فراخوان طرح رشد و حمایت از شرکتهای فناور

۰۷ تیر ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۴ کد : ۱۹۴۶۲ مرکز خدمات تخصصی توسعه نرم افزار تاپ خبر
تعداد بازدید:۹۶
مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی (رویش) با همکاری پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات از پروژه ­های توسعه محصول شرکت­ های فناور تحت حمایت رویش یا شرکتهای متقاضی پذیرش در این مرکز رشد در قالب اعتبار تحقیقاتی توسعه محصول (گرنت رشد) حمایت می کند.
فراخوان طرح رشد و حمایت از شرکتهای فناور

با توجه به عضویت مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی (رویش) در شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال (تاد) و با توجه به سیاست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص شبکه تاد به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی و نیز توجه به نقش شبکه در توسعه کارآفرینی دانایی محور، پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات از پروژه ­های توسعه محصول شرکت­های فناور تحت حمایت مراکز عضو شبکه تاد در قالب "اعتبار تحقیقاتی توسعه محصول (گرنت رشد)" حمایت می­کند.

گرنت رشد حمایت مالی است که با همکاری پارک فاوا و مرکز رشد رویش، به شرکت های دوره رشد مستقر در مراکز عضو شبکه تاد تعلق می گیرد. صرفا شرکت های فناور مستقر و یا متقاضی استقرار در مراکز عضو شبکه که دارای حداقل محصول پذیرفتنی (MVP) در پروژه مورد درخواست باشند، می­توانند متقاضی این گرنت شوند. منظور از MVP، نمونه ای از خدمت یا محصول است که کارکرد اصلی و پایه ای محصول نهایی را ارائه می­کند، اما نه دارای تمامی مشخصات نهایی محصول است و نه قابل تولید انبوه یا آزمایشگاهی است.

 شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال، بستری مناسب برای توسعه اقتصاد دانش بنیان و ایجاد اشتغال پایدار در این بخش است و متشکل از پارک­های علم و فناوری، مراکز رشد و شتابدهنده­ ها است که در ارتقاء سطح فعالیت­ ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه اقتصاد دیجیتال همکاری می­کنند. پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات( فاوا) ضمن عضویت در شبکه تاد، مسئولیت راهبری این شبکه را نیز بر عهده دارد. اعضای این شبکه در حال حاضر پارکهای علم و فناوری سمنان، آذربایجان شرقی، استان مرکزی و فارس و مرکز رشد رویش هستند.

 لذا از کلیه تیم های مستقر و یا متقاضی استقرار در مرکز رشد رویش ، دعوت می شود تا نسبت به تکمیل کاربرگ‌ها و ارسال اطلاعات خود از طریق وب سایت مرکز رشد رویش اقدام نمایند.

 

 

در صورت وجود هر گونه پرسش با شماره تماس 88930150 داخلی 141 تماس حاصل فرمایید. 

کلید واژه ها: گرنت مرکز رشد رویش حمایت دانش بنیان شبکه تاد شبکه توسعه اقتصاد دیجتیتال


نظر شما :