به همت پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی انجام گرفت:

برگزاری رویداد انتقال تجربیات رویتاک

۰۹ آذر ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۳۸۳۲ گروه پژوهشی توسعه مدلهای کسب و کار تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۵
به همت پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی و در راستای اجرای طرح "کارگزاری توسعه توانمندی­های کارآفرینی و نوآوری در سطح استان­های منطقه یک کشور" رویداد رویتاک با شعار "ایده ها از تجربه ها شکل می گیرد" برگزار شد.
برگزاری رویداد انتقال تجربیات رویتاک

به همت پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی و در راستای اجرای طرح "کارگزاری توسعه توانمندی­های کارآفرینی و نوآوری در سطح استان­های منطقه یک کشور" با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران، رویداد رویتاک با شعار "ایده ها از تجربه ها شکل می گیرد" در شهر اصفهان برگزار شد.

این رویداد با هدف ایجاد انگیزه در مخاطبان، انتقال تجارب و شبکه سازی توسط شرکت دی فناوران سپاهان ایرانیان در تاریخ 8 آذر 98 در محل کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان برگزار گردید.

در این رویداد، دکتر مسعود حاج رسولیها مدیرعامل کارخانه بنیاد بتن و عضو هیات مدیره خیریه کسا به عنوان سخنران کلیدی در رابطه با ارزیابی زندگی تجربیات خود را بیان کردند. همچنین ایوان جگیچ کارآفرین کرواسی در رابطه با سراب مهاجرت و کارآفرینی در ایران، به زبان فارسی سخنرانی داشتند.

شایان ذکر است در این رویداد موضوع کارآفرینی غذایی و خلاقیت توسط خانم الهام تجدد بیان شد. در ادامه  نیز خانم نسیم زند به بحث و تبادل نظر در رابطه با موضوع کارآفرینی گردشگری پرداختند.

در مجموع این رویداد با هدف حمایت از کارآفرینی و صدور یک رویداد موفق به کشورهای دیگر برگزار گردید.

کلید واژه ها: رویتاکانتقال تجربیاتسازمان جهاددانشگاهی خواجه نصیرالدین طوسیجهاددانشگاهیپژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات


نظر شما :